Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

zaregistrování

Tak se jako MS Trmice podle Usnesení VR ČČK č. 210/2013 odstavce 4 b) zaregistrujte znovu u OS Teplice, která má nově na starosti okres Teplice a okres Ústí nad Labem.

Datum
Vložil
Titulek

Re: zaregistrování

Martine, děkujeme Ti za radu. Nicméně, na registraci není právní nárok, resp. OVR OS ČČK Teplice nemusí naši registraci přijmout. V tuto chvíli sami zvažujeme, co dál. Zda-li požádáme OVR OS ČČK Teplice o registraci nové MS, a nebo zvolíme jinou cestu. Ve hře je více variant. Řekli jsme si, že si dáme nějaký čas, abychom při konečném rozhodování měli "chladné hlavy". Všechny nás tato situace mrzí, už jenom z toho důvodu, že je za námi velký kus práce. S přátelským pozdravem, Viktor Nečas

Datum
Vložil
Titulek

-

Dobrý den pane učiteli,prosím vás chtěl bych se zeptat,jest-li jste zachránil mého zetě v pondělí 15.8.2011 jmenuje se Michal Pakan.Měl bouračku tak se mi prosím ozvěte nashledanou :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: odpověď

Zdravím Tě, Marku. Je pravda, že v ono pondělí jsem opravdu asistoval u dopravní nehody dvou osobních vozidel, z nichž jedno řídil Michal Pakan. Nicméně, určitě se nedá mluvit o "zachránění", ale o poskytnutí potřebné předlékařské a technické první pomoci do příjezdu ZZS. Nicméně, pokud se jedná o "záchranu" Michala, musíš se obrátit na pí učitelku Lenku Kozelkovou, ta se o Michala starala (já jsem byl u druhého zraněného řidiče).

Datum
Vložil
Titulek

Pozdrav od JSDH Stebno

Dobrý večer,koukám na vaše stránky a máte to opravdu pěkně zmáknuté.Doufám že se naše spolupráce plně rozjede ku prospěchu obou organizací.Mrkněte na naše stránky www.sdhstebno.estranky.cz ať víte co jsme zač.S pozdravem Martin Albrecht,JSDH Stebno

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pozdrav od JSDH Stebno

Zdravím kolegy do Stebna. Děkuji za stránky, jsem rád, že se líbí (snažím se je takřka denně aktualiovat). Co se týče naší spolupráce, velice se na ní těším! Hned jak bude trocha času, spojím se s vámi a můžeme začít spolupracovat. Určitě si máme co předávat. S přátelským pozdravem...

Datum
Vložil
Titulek

Přednášky v rámci Týdne zdraví

Radku, velice děkujeme za poutavé přednášky. Dětem od prvních tříd až po deváté ročníky se velice líbily.
I pedagogové si zaktualizovali své znalosti v technikách 1. pomoci.

Ještě jednou veliký dík a těšíme se na další spolupráci. Za všechny: Mgr. Lenka Mašátová, MP

Datum
Vložil
Titulek

Re: Přednášky v rámci Týdne zdraví

Bylo mi potěšením přednášet před tak dobrým publikem a jen doufám, že si děti nějaké menší znalosti odnesly. Jak jsme se domlouvali, dle časových možností Vás kontaktuji a domluvíme nějakou další akci.

Datum
Vložil
Titulek

pozdrav a podpora

Zdravim temer pres celou republiku:)

Nejen ze mate paradni web, ale co vim, tak jste taky jedna z tech lepsich mistnich skupin CCK, ktere v republice jsou a urcite nedelate cervenemu krizi ostudu. Drzim pesti, at Vam to co nejdele vydrzi a at se nikdy nedockate syndromu vyhoreni...A pevne verim, ze se nekdy potkame, at uz na akci CCK nebo v realnem zasahu.

Mirek

Datum
Vložil
Titulek

Re: pozdrav a podpora

Ahoj Mirku. Těší nás, že někdo, jako je Záchranný tým ČČK Ostrava, nás častuje takovou chválou. Děkujeme vyjádřená slova podpory a můžeme Tě ujistit, že syndrom vyhoření u nás jen tak nehrozí. Děláme svou dobrovolnou práci rádi. Těším se na další osobní setkání, ať už v přátelské nebo kolegyální rovině.

S přátelským pozdravem

Viktor Nečas

1 | 2 >>

PRAVIDLA DISKUZE NAJDETE ZDE

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Správce stránek: Viktor Nečas (mscck-trmice@seznam.cz)