Kurzy

 

KURZY Neplacené:

 
KURZY Placené:
- dle dohody

 
- rozsah výuky zdravotnické přípravy uchazečů o řidičský průkaz v autoškolách včetně praktického výcviku v poskytování první pomoci je dán Zákonem č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel. Na tuto normu je ČČK držitelem certifikátu Evropské komise pro první pomoc (EFAC).

 
- Český červený kříž je na tuto normu držitelem Evropského certifikátu pro první pomoc (EFAC), kterou mu udělila Evropská komise pro první pomoc v Bruselu. Vydávaný průkaz má mezinárodní platnost.

 
- tato norma akreditovaná MŠMT se od předchozí normy liší přidáním 8h modulu. Je zaměřena na první pomoc u dětí.

 
- tato norma je určena pro členy HZS, dobrovolné hasiče, příslušníky PČR, Městské policie, příslušníky ostatních nezdravotnických složek IZS a pod.

Víme, že každá skupina obyvatel má své specifické vlastnosti a požadavky. Proto Vám dokážeme ušít kurz první pomoci přímo na míru. A věřte, že naše ceny jsou více než příznivé!

 
Nenašli jste zde kurz podle svých představ nebo dle svého zaměření? Bližší informace a ceník za jednotlivé kurzy Vám rádi zašleme - kontaktujte nás (mscck-trmice@seznam.cz)!

 
Jsme Český červený kříž...

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena. Správce stránek: Viktor Nečas (mscck-trmice@seznam.cz)